• Tüm Kategoriler
  • Türkiye'nin En Güncel Bakım Ürünleri Eczane Sitesi 0 216 368 66 03 & 0 216 368 46 95

   Gençlik Serumu HGH Ve DHEA

     Vücudun 30 yaşına kadar bolca salgıladığı iki hormonun kandaki varlığı, bir süre sonra giderek azalmaya  başladıkça yaslılık kendini gösteriyor. Birbirini tetikleyen bu  hormonlardan biri dışarıdan doğal yollardan alınabilirken, diğeri fiyatı 20 bin ile 50 bin dolar arasında değişen enjeksiyoronlarla elde edilebiliyor. Her geçen yıl karşımıza daha da gençleşerek çıkan yıldızların vazgeçemedikleri HGH ve DHEA hormonları şimdilik cok sınırlı bir kitlenin kullanımına açık gibi görünüyor.

     Yüzyılımızda giderek daha çok insan panik halinde şu soruyu soruyor: "Yaşlanmaktan çok korkuyorum, ne yapmalıyım?" Aslında sorunun yanıtı yıllar önce verilmişti:."Hergün  alınan altı gram .L-Ornithine' sizi genç tutar," Bu büyülü bir gençlik reçetesi değil.Bundan 10 yıl önce, aralarında ünlü Hollywood yıldızları Linda Evans ve Salma Hayek gibi isimlerin bulunduğu, dünya çapında on bine yakın öğrenciye sahip Ramtha Avdınlanma Okulu'nun yöneticisi J.Z Knight, sosyetik müritlerine bu öğüdü vermişti. Bilim dünyası da onun cümlelerinden farklı şeyler söylemiyor. Hollywood yıldızlarından jet sosyetenin ultra zenginlerine kadar pek çok insan benzer formüller uygulayarak, her geçen yıl medyaya daha genç görüntüler veriyorlar.

     L-Ornithine" temel olarak ette buluyor. İnsan vücudundaki salgı bezlerinden "pituiter'in HGH'yi (Human Growt hormone/ Büyüme Hormonu)salgılamasını uyaran bir amino asit. Bilim dÜnyası da, gençliğin biyokimyevi göstergesinin aktif hormon miktarı olduğunda hemfikir. İşte bunlardan en önemli ikisi, HGH ve DHEA.

     Bedeni HGh ile takviye edilen yaşlı insanların kısa zamanda ,görülebilir sekilde 15-20 yaş veya daha da fazla gençleştiği saptanmış. DHEA hapları doğal kaynaklardan ucuz ve güvenilir şekilde üretilebilmelerine rağmen; HGH için enjenksiyon dışında güvenilir bir yöntem henüz yok. HGH enjeksiyonlarının yıllık masrafının 20 bin ile 50 bin dolar arasında değiştiğini söylersek gençliğin neden sadece ultra zenginlerin ve Hollywood yılızlarının tekelinde olduğunu anlamak kolaylaşıyor. Böylece 60 yaşın üzerindeki Nick  Nolte'nin ya da Arnold Schwarzenegger 'in neden 40'ın civarında gösterdiklerinide anlayabiliyoruz. Ülkemizde de bazı isimlerin ileri yaşlarına rağmen genç görünmelerinin nedeninin saece estetik ameliyatlar olmadığı ortada.

   TAMAMEN DOĞAL GENÇLİK

   DHEA hormonu ve faydaları ABD' de ilk ortaya atıldığında dünyada büyük olay olmuştu. Bu "gençlik, enerji ve antistres besini", böbreklerimizin üzerinde bulunan adrenal bezleri tarafından salgılanıyor. Bedende en yüksek oranda bulunan hormon bu. DHEA'ya "ana hormon"ya da "prohormon" da deniyor; çünkü bir çok hormonun hammaddesi.

     30 yaşından sonra kandaki DHEA miktarı düşmeye başlıyor.

   Fakat geri kalanlarımız da hepten çaresiz değiliz. İnsanın kendi arzusuyla genetiği değiştirerek uzun gençliği yeniden programlamasının mümkün olduğunu söyleyenler var. Binlerce yıllık Uzakdoğu ilimleri ve onların öğretilerini batıya aktaranlardan biri olan Ramtha Okulu guruları, bunun "Tanrı'nın her insana tanıdığı bir yetenek" olduğunu söylüyorlar.

    

    

    

    

    

   09.05.2011

    


                                       

                                                        

   Anasayfa | İndirimli Ürünler | En Yeni Ürünler | Üyelik Sözleşmesi | Satış Sözleşmesi | Garanti ve İade | İletişim

                                           

    Her Hakkı Saklıdır © 2010-kozmetikmarketin.com

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.